O nas

Obrazem, tworzymy wizualne opowieści

Viox to zespół profesjonalistów który zebrał duże doświadczenie pracując przy wymagających projektach z rożnych części świata. Na rynku grafiki 3d wyróżnia nas doskonałe przygotowanie zawodowe oraz wykształcenie zarówno artystyczne jak i architektoniczne.

Cechuje nas solidność oraz dbałość o detale i estetykę obrazu .Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie kierując się gromadzonymi przez lata umiejętnościami. Odkrywane w wyniku studiów i obserwacji, widoki, skojarzenia, odczucia pozwalają nam wydobyć z obiektów architektonicznych ich najlepsze walory. Obrazem przekazujemy historię miejsca, architektury która ma powstać.


Fotografia

Wizualizacja to fotografia architektury która jeszcze nie powstała, dlatego klasyczne zasady fotografii stanowią podstawę naszego warsztatu. Wachlarz możliwości z tym związany daje nam narzędzia do Interpretacji otoczenia, możliwości formy, jej wyrazu, który powinien być odpowiedni i unikalny.

Storytelling

Siła obrazu leży w możliwości do opowiedzenia historii która wywołuje emocje. używając otoczenia, światła i ludzi, traktujemy wizualizację jak historię do opowiedzenia. Ponadczasowe techniki wykorzystywane w kinematografii służą nam jako inspiracja do tworzenia nie tylko standardowych obrazów architektury, ale jej portretów z zawartą historią miejsca.

Doświadczenie architektoniczne

Nasze podejście do wizualizacji jest wieloaspektowe i opiera się na wiedzy i doświadczeniu zespołu w dziedzinach sztuki wizualnej i architektury. Znajomość rzemiosła architekta pozwala nam na wydobywanie walorów arch. I skupianiu się na szczegółach, które są bardzo ważne do uzyskania końcowego efektu. Komunikowanie się „językiem architektury” pozwala nam na doskonałą współpracę z klientem.

Konrad Początek - CGI artist
Michał Gwiżdż - CGI artist
Wojciech Stachnik - CGI artist
Marcin Rzemień - CGI artist
Anna Stachnik - CGI artist
Lidia Dolecka - Business Development